Twoja oaza relaksu i zdrowia w naszych saunach

SAUNY

Dlaczego sauny u nas?

Witaj w naszym centrum saun, miejscu, gdzie stres znika, a ciało i dusza znajdują harmonię. Nasze sauny to nie tylko miejsce na relaks, to miejsce, które dba o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. W strefie relaksu (basen, sauna, jacuzzi, strefa wypoczynkowa) obowiązuje tzw. strefa beztekstylna, co oznacza, że korzystający z tej strefy nie mogą być ubrani w kostiumy kąpielowe.  Ciało możemy okryć naturalnymi tkaninami: ręcznikami frotte, bawełnianym prześcieradłem lub ręcznikiem hammam.

Relaks i Odpoczynek: Nasz obiekt, to prawdziwa oaza spokoju. Odpocznij od codziennego zgiełku i pozwól, aby ciepło i kontakt z naturą odprężyły Twój umysł. 

Korzyści Dla Zdrowia: Korzystanie z sauny ma wiele korzyści zdrowotnych. Pomaga w oczyszczaniu organizmu, poprawia krążenie krwi, łagodzi napięcie mięśniowe i wspomaga regenerację.

Rytuały saunowe prowadzone przez profesjonalnych Saunamistrzów. To wiele wrażeń i niezapomnianych emocji dla Naszych Gości.

Relaks odmładzania: Błogi stan to coś, co nie ma ceny. Czekają na naszych Gości ciepłe baseny zewnętrzne, jacuzzi z widokiem na niebo, wygodne leżaki i świeże napoje.

Dziel to z najbliższymi:   Kilka z naszych domków to opcja dla całej paczki. Zadbamy o dobrą ofertę kiedy przyjedziecie do nas odpoczywać w kilka, kilkanaście osób.

Odkryj Sztukę Prawdziwego Odpoczynku

Nasze Wspomnienia